Polska

Inżynier robót sanitarnych

(wentylacja, klimatyzacja)

Zakres obowiązków

  • Nadzorowanie pracy podwykonawców lub pracowników oraz kontrolowanie realizacji robót sanitarnych zgodnie z kontraktem, projektem, harmonogramem i BHP
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej, sporządzanie przedmiarów, obmiarów
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie, monitorowanie usterek wykonawczych
  • Współpraca z przedstawicielami generalnego wykonawcy, projektantami, dostawcami
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej oraz uczestnictwo w procesie rozliczania budowy i odbioru
  • Zamawianie materiałów
  • Wykonywanie uproszczonych kosztorysów na roboty dodatkowe

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie – preferowane Inżynieria Środowiska
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie wentylacji i klimatyzacji
  • Znajomość rynku usług budowlanych
  • Zdolności analityczne i konsekwencja w realizacji założonych celów
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne (pewność siebie, asertywność, kultura osobista, konsekwencja w dążeniu do celu)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku w młodym i dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i wyników
  • Możliwość rozwoju i zdobywanie nowych doświadczeń
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)