Niemcy

kierownik
montażu wentylacji

zakres obowiązków:

  • Montaż wentylacji oraz pokazywanie sztuki montażowej podległym monterom
  • Organizowanie pracy dla monterów wentylacji, koordynacja pracy na budowie
  • Dbanie o montaż bez usterek, zgodnie z harmonogramem
  • Współpraca z niemieckim kierownikiem budowy
  • Zamawianie materiału montażowego
  • Sporządzanie obmiarów powykonawczych zamontowanej instalacji wentylacyjnej (Aufmaß)
  • Sporządzenie ofert na roboty dodatkowe i zatwierdzanie ich u klienta: Nachtrag, Stundenzettel

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy fizycznej przy montażu wentylacji przynajmniej 3 lata – warunek konieczny
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
  • Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem monterskim
  • Biegła umiejętność czytania planów montażowych i innej dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę / kontrakt B2B
  • Ubezpieczenie na terenie Polski i Niemiec
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w EUR oraz premia od wyniku kontraktu
  • Ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole, miłą atmosferę
  • Pracę w środowisku międzynarodowym z możliwością rozwoju zawodowego i awansu
  • Pakiet szkoleń, w tym naukę języka niemieckiego
  • Stabilne zatrudnienie oraz świadczenia socjalne
  • Narzędzia do pracy, samochód służbowy, ubranie robocze
  • Możliwość zakwaterowania na terenie Niemiec w pokoju 1-os. na koszt Pracodawcy