Niemcy

Monter
wentylacji – Niemcy

Zakres obowiązków

  • Montaż kanałów wentylacyjnych oraz rur spiro
  • Udział w montażu central wentylacyjnych
  • Czytanie planów montażowych
  • Wykonywanie poleceń brygadzisty/ kierownika montażu
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

  • Doświadczenie w montażu wentylacji
  • Umiejętność czytania planów montażowych
  • Samodzielność i skrupulatność
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana ale jest dodatkowym atutem
  • Mile widziane uprawnienia na podnośniki nożycowe, wózki jezdniowe
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Niemieckim i Polskim
  • Współpraca na podstawie polskiej umowy lub działalności polskiej/niemieckiej
  • Zaliczka po tygodniu pracy
  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
  • Darmowe zakwaterowanie wyposażone, z Internetem
  • Darmowy dojazd na budowę i kwaterę samochodami Pracodawcy
  • Zjazdy do Polski co 4 tygodnie na 1 tydzień (lub wg potrzeb po uzgodnieniu z Kierownikiem)
  • Opiekę polskiego koordynatora i kierownika
  • Ryczałt za pierwszy przejazd
  • Ryczałt na odzież roboczą raz w roku
  • Ubezpieczenie w Polsce i w Niemczech (Możliwość Kindergeld)
  • Narzędzia do pracy (nie musisz mieć swoich narzędzi, ani samochodu)